SPELBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

32977. SPELBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

Ek. Längd 88, bredd 44, höjd 74 cm.

Fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar samt bruksslitage.

Antal besök: 859