AXEL OLSON. Färglitografi, signerad och numrerad 62/260.

329756. AXEL OLSON. Färglitografi, signerad och numrerad 62/260.

Läsande kvinna i trädgård.
Ca. 38x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Läsande kvinna i trädgård.
Ca. 38x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 1 019