ANDERS ÖSTERLIN. Litografi, numrerad 41/60, signerad.

329754. ANDERS ÖSTERLIN. Litografi, numrerad 41/60, signerad.

31 x 25 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Anders Österlin (1926–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 25 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Anders Österlin (1926–2011)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 413