SCHATULL, för sytråd, "Clak's "Anchor" 1900-talets mitt.

329724. SCHATULL, för sytråd, "Clak's "Anchor" 1900-talets mitt.

Märkt Clark's "Anchor", Stranded Cotton for Embroidery". Längd 40, bredd 20, höjd 11 cm, Höjd upphälld 20 cm.

Slitage. Lackbortfall. Två gummifötter för stöd saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 733