TAKPENDEL, Grubert, Danmark 1970-tal.

3297118. TAKPENDEL, Grubert, Danmark 1970-tal.

Takpendel, två skärmar, kontursågad plast. Etikettmärkt Grubert. Danmar 1970-tal.
Mått diameter ca 55 cm
Höjd ca 25 cm.

Mindre ytslitage och smuts. Fungerade vid inskrivningstillfället, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått diameter ca 55 cm
Höjd ca 25 cm.

Antal besök: 652