CHANEL, 1 par örhängen, bijouteri.

3297040. CHANEL, 1 par örhängen, bijouteri.

Stämplade " Ⓒ CHANEL ® A21 B MADE IN FRANCE".
Höjd ca 15 mm.
Pigglängd ca 10 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 mm.
Pigglängd ca 10 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 430