DAVID WALLIN. "Rue L´abba Gregoire no 3". Olja på duk. Signerad samt a tergo signerad och daterad -24.

32970. DAVID WALLIN. "Rue L´abba Gregoire no 3". Olja på duk. Signerad samt a tergo signerad och daterad -24.

49 x 36 cm.

David Wallin (1876–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 36 cm.

David Wallin (1876–1957)

Antal besök: 1 426