ANDERS ZORN. Självporträtt i vargskinnsspäls, etsning, signerad Zorn.

329695. ANDERS ZORN. Självporträtt i vargskinnsspäls, etsning, signerad Zorn.

17,7x12,0 cm

Ref. nr ZG 270 s 315, Anders Zorn etchings, Catalogue Raisonné 2007 av Sven Lidbeck.

Något gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

17,7x12,0 cm

Något gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 2 017