BORDSUR, Kienzle, Automatic, Tyskland, 1900-talets mitt.

3296439. BORDSUR, Kienzle, Automatic, Tyskland, 1900-talets mitt.

Gulmetall. Urtavla i form av världskarta. Höjd 28 cm.

Ytslitage. Ej fullständigt genomgången samt ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 643