BRIO, FLYGPLAN, 1900 TAL.

BRIO, FLYGPLAN, 1900 TAL.
3296172. BRIO, FLYGPLAN, 1900 TAL.

Tre propellrar, längd 38cm, höjd 10cm.

Slitage, senare bemålat, vinge med spricka/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 510