OKÄND KONSTNÄRER. Skulpturer i brons, 2 st, Kvinna och man med fiol, 1900-talets början, osignerade.

329605. OKÄND KONSTNÄRER. Skulpturer i brons, 2 st, Kvinna och man med fiol, 1900-talets början, osignerade.

Kvinna, höjd inklusive marmorfot 19 cm, Man med fiol, höjd inklusive marmorfot 18,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 040