VÄGGSKÅP, Senbarock 1700-talets mitt.

32957. VÄGGSKÅP, Senbarock 1700-talets mitt.

Alm, ek och citron. Brutet profilerat krön, beslag av mässing. Höjd 70 cm.

Renoverat, kompletterat, fanerbortfall, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 267