VAS och SKÅL, Simon Gate samt Edward Hald, Orrefors, signerade.

329544. VAS och SKÅL, Simon Gate samt Edward Hald, Orrefors, signerade.

Vas, graverad dekor, Edward Hald, höjd ca. 31 cm.
Skål, graverad dekor, Simon Gate, höjd ca. 9 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 1 047