ERIK OLSON. Komposition med stolar, blandteknik, signerad och daterad 1932.

329531. ERIK OLSON. Komposition med stolar, blandteknik, signerad och daterad 1932.

19x28,4 cm.

Något gulnad.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

19x28,4 cm.

Något gulnad.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 1 028