TALLRIKAR, 5 st, Kina 1700-tal.

32953. TALLRIKAR, 5 st, Kina 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått. Diamater 22 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 598