SATSBORD, Jason Ringsted, Danmark, 3 delar.

3295191. SATSBORD, Jason Ringsted, Danmark, 3 delar.

Teak samt ekfaner, brickmärkt
Längd ca.31-51 cm, höjd ca.44-48 cm.

Bruksslitage.

Tema

Månadsauktion februari

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak samt ekfaner, brickmärkt

Bruksslitage.

Tema

Månadsauktion februari

Antal besök: 1 347