FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde", signerad och numrerad 1-30, + diverse teckningar utgivna av Folke Dahlbergssällskapet.

329493. FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde", signerad och numrerad 1-30, + diverse teckningar utgivna av Folke Dahlbergssällskapet.

Litografi, blad 42x51 cm, oramad.
Diverse teckningar, olika storlekar.
Medlemsblad från Folke Dahlbergssällskapet.
Folke DAHLBERG (1912-1966).

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Folke DAHLBERG (1912-1966).

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 740