VASER, 2 st, porslin, 1800-tal.

329473. VASER, 2 st, porslin, 1800-tal.

Enligt uppgift inropade på auktion under 1980-talet. Höjd ca 23,5 cm.

Slitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nagg.

Antal besök: 660