HATTHYLLA, metall, Ikea, 1900/2000-tal.

3294725. HATTHYLLA, metall, Ikea, 1900/2000-tal.

Höjd 15 cm, längd 60 cm, djup från vägg 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 916