LAVOAR, 1800-talets första hälft, imitationsbemålad.

3294711. LAVOAR, 1800-talets första hälft, imitationsbemålad.

räfflad dörrfront, inredd med låda, höjd ca 70, 36x33 cm.

Saknar insats, slitage, torrsprickor, färgbortfall.

Tema

Allmoge

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Allmoge

Antal besök: 667