FAT, kompaniporslin, Kina, 1700-tal.

329469. FAT, kompaniporslin, Kina, 1700-tal.

Enligt uppgift inköpt Stockholms Auktionsverk under 1970/80-tal. Längd 35, bredd 26,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 046