SKRIN, 2 st, 1800-tal.

SKRIN, 2 st, 1800-tal.
329463. SKRIN, 2 st, 1800-tal.

Längd ca. 15-41 cm.

Slitage.
Större skrin med nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 15-41 cm.

Slitage.
Större skrin med nyckel.

Antal besök: 689