FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde" signerad och numrerad, 3-30 ex.

329456. FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde" signerad och numrerad, 3-30 ex.

33x42, yttermått 50x58 cm.
Folke DAHLBERG (1912-1966).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x42, yttermått 50x58 cm.
Folke DAHLBERG (1912-1966).

Ej examinerad ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 068