3294483. GERD LANGE. för BOFINGER. par sidobord, kork.
Gerd Lange för Bofinger, två sidobord på hjul, plattor sätts in och kan roteras,
Mått på varje ca..: H. 55 cm. B. 67 cm T. 67 cm.
Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor och gnidning på platser, skrapning på platser.