GERD LANGE. för BOFINGER. par sidobord, kork.

3294483. GERD LANGE. för BOFINGER. par sidobord, kork.

Gerd Lange för Bofinger, två sidobord på hjul, plattor sätts in och kan roteras,
Mått på varje ca..: H. 55 cm. B. 67 cm T. 67 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor och gnidning på platser, skrapning på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 233