FUSKPÄLS, Pierre Salomon, 1900-tal.

3294457. FUSKPÄLS, Pierre Salomon, 1900-tal.

Med fickor.
Storlek 38.

Bruksslitage. Mindre reva i foder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fickor.
Storlek 38.

Antal besök: 315