VÄGGSKÅP, 1 par, 19/2000-tal.

VÄGGSKÅP, 1 par, 19/2000-tal.
329418. VÄGGSKÅP, 1 par, 19/2000-tal.

Med glasdörrar. magnetlås.
Längd: 60, Bredd: 31,5, Höjd: 68 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med glasdörrar. magnetlås.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 061