SIGURD MÖLLER. Interiörmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -41.

329390. SIGURD MÖLLER. Interiörmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -41.

64 x 37 cm.

Mindre slitage.
Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 37 cm.

Mindre slitage.
Mindre färgbortfall.

Antal besök: 743