SKÅL, glas, "Videblad", Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, Finland, signerad och daterad - 57.

329341. SKÅL, glas, "Videblad", Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, Finland, signerad och daterad - 57.

Grön och klar glasmassa. Längd ca 26 cm.

Smärre slitage och bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 182