OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsbild Tyskland, olja på duk, signerad Krogh Petersen.

329329. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsbild Tyskland, olja på duk, signerad Krogh Petersen.

37 x 26 cm.

Skev ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 26 cm.

Skev ram.

Antal besök: 1 603