OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Drömmande kvinna, olja på duk, signerad Merkel 1907.

329317. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Drömmande kvinna, olja på duk, signerad Merkel 1907.

46 x 36 cm, utan ram.

Duken med märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 36 cm, utan ram.

Duken med märken och slitage.

Antal besök: 1 487