SOFFBORD/MATBORD, teak, 1950/60-tal.

3292894. SOFFBORD/MATBORD, teak, 1950/60-tal.

Soffbord: längd 115 cm, bredd 57 cm, höjd 56 cm, uppfällbart till matbord: längd 115 cm, bredd 108 cm, höjd 71 cm.

Bruksslitage, märken, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 700