BORD, "Maria Flap", Bruno Mathsson, Firma Karl Mathsson.

329250. BORD, "Maria Flap", Bruno Mathsson, Firma Karl Mathsson.

Skiva i teak, ben i bok. Längd totalt 280 cm, bredd 90 cm, höjd 72,5 cm. Handsignerad BM 1936.

Slitage, fläckar, repig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, repig.

Antal besök: 1 668