GÖKUR. 1900-tal, trä.

GÖKUR. 1900-tal, trä.
3292288. GÖKUR. 1900-tal, trä.

Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage, några ytliga sprickor
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm.

Antal besök: 381