FRIEDRICH WILHELM HUNDT. Flottning i fors, olja på duk. Signerad.

329226. FRIEDRICH WILHELM HUNDT. Flottning i fors, olja på duk. Signerad.

108,5 x 128 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, ljusa fält.

Gör en kostnadsfri värdering!

108,5 x 128 cm.

Antal besök: 1 387