LODUR, teak/mässing, Komet, 1900-tal.

3292209. LODUR, teak/mässing, Komet, 1900-tal.

Ca 27 x 29 cm.

Bruksskick, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 27 x 29 cm.

Antal besök: 497