BOK, journal från Lanthandeln G. Håkansson i Hinneryd 1800-talets senare del.

329197. BOK, journal från Lanthandeln G. Håkansson i Hinneryd 1800-talets senare del.

Bok från Hinneryds lanthandel, med kundernas inköp.
Boken sträcker sig från 1800-talets slut till 1900 talets början.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 434