SIGNIERT ROTTMANN. Landskapsmålningar i varm färgpalett.

329195. SIGNIERT ROTTMANN. Landskapsmålningar i varm färgpalett.

Olja på duk, samtida, signerad nedre högra, oramad. Mått ca. 50 x 60 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 916