SMYCKEN i smyckeskrin, delvis silver.

3291845. SMYCKEN i smyckeskrin, delvis silver.

Armband, silver, längd ca 18 cm.
2 par manschettknappar, tenn & silver.
Broscher & hängen, metall, delvis förgyllt.
3 st kedjor, varav 2 i silver, längd ca 45 cm.
Vikt på delar i silver ca 31,6 gram.

Smyckeskrin, bredd ca 17 cm.

Bruksslitage.
En skadad länk på armband.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smyckeskrin, bredd ca 17 cm.

Bruksslitage.
En skadad länk på armband.

Nycklar saknas.

Antal besök: 399