VERA EKEGREN (1915-2009). Flicka med kringlor, olja på pannå, signerad och daterad -67.

329173. VERA EKEGREN (1915-2009). Flicka med kringlor, olja på pannå, signerad och daterad -67.

46,7 x 56,7 cm.

Pannå med skarvar under färgen. Ram med bortfall i dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

46,7 x 56,7 cm.

Antal besök: 2 568