JACOB BANG. 1899-1965, urnor, 1 par keramik, stämplade Jacob Bang Danmark, numrerade 30,31.

329164. JACOB BANG. 1899-1965, urnor, 1 par keramik, stämplade Jacob Bang Danmark, numrerade 30,31.

1 st Diameter 8, höjd 7 cm
1 st Diameter 7, höjd 7 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Diameter 8, höjd 7 cm
1 st Diameter 7, höjd 7 cm.

Antal besök: 1 843