CEES BRAAKMAN. Pastoe teakskänk 'DU03'.

3291504. CEES BRAAKMAN. Pastoe teakskänk 'DU03'.

Design: 1958, Nederländerna.
Teakfaner, svarta plasthandtag, svartmålade fyrkantiga stålfötter.

ca Höjd 72 cm x B 226 cm x D 45 cm.

Tecken på ålder och användning. Fläckar på täckplattan, gnidmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design: 1958, Nederländerna.

Antal besök: 1 245