FÅTÖLJ, NELO Sverige, 1900/2000-tal.

329147. FÅTÖLJ, NELO Sverige, 1900/2000-tal.

Svart skinnklädsel.

Slitage, avskaft, färgbortfall. Möjligen lagning på skinnklädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart skinnklädsel.

Antal besök: 2 034