BECK & JUNG. "PYRAMIDSPELET II".

3291307. BECK & JUNG. "PYRAMIDSPELET II".

Computer ink plot, signerad och daterad 1985, numrerad 23/125, 17,5x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 351