PARTI PORSLIN, 7 delar, "Chippendale", Rosenthal, 1900-tal.

329102. PARTI PORSLIN, 7 delar, "Chippendale", Rosenthal, 1900-tal.

1 skål på fot, diameter ca 24 cm
1 lockurna, höjd ca 20 cm
1 skål med lock, diameter ca 13,5 cm
1 skål med lock, diameter ca 17 c m
1 skål på fot, diameter ca 14,5 cm
1 fat, diameter ca 20 cm
1 fat, diameter ca 33,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 lockurna, höjd ca 20 cm
1 fat, diameter ca 20 cm
1 fat, diameter ca 33,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 897