VÄGGFOTOGENLAMPA, plåt, omkring 1900.

329098. VÄGGFOTOGENLAMPA, plåt, omkring 1900.

Höjd ca 35 cm.

Slitage, färgborftall, skador/brännarrör saknas, retuscherad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35 cm.

Antal besök: 769