BORDSLAMPA, Luxus, 1900-talets mitt.

329081. BORDSLAMPA, Luxus, 1900-talets mitt.

Total höjd ca 35 cm.

Slitage, belkt skärm, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 35 cm.

Antal besök: 861