329065. HERRARMBANDSUR, Tissot, quartz, boett av 18k guld.
Boett märkt G 668330. Urverk ETA 955412
Yttre diameter ca 32 mm.
Förgyllt stålarmband, omärkt.
Medföljer ask samt extra läderband, märkt Tissot.
Förtjänstgravyr på boettlock. Bruksslitage, ej funktionstestad.