HERRARMBANDSUR, Tissot, quartz, boett av 18k guld.

329065. HERRARMBANDSUR, Tissot, quartz, boett av 18k guld.

Boett märkt G 668330. Urverk ETA 955412
Yttre diameter ca 32 mm.
Förgyllt stålarmband, omärkt.
Medföljer ask samt extra läderband, märkt Tissot.

Förtjänstgravyr på boettlock. Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 32 mm.
Förgyllt stålarmband, omärkt.

Antal besök: 2 078