SKRIVBORD, VALNÖT, 1800-TAL.

SKRIVBORD, VALNÖT, 1800-TAL.
3290624. SKRIVBORD, VALNÖT, 1800-TAL.

med ett inlagt kupollock ovanför sluttande fall av grönt läder, interiören omsluter fyra fauxlådor, kroppen har fyra lådor på ena sidan, 83 cm hög.

allmänna märken och slitage, skav, viss lyftning av fanér.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 556