KAMFERKISTA MED DIVERSE, bland annat allmoge och cittra.

32903. KAMFERKISTA MED DIVERSE, bland annat allmoge och cittra.

Bland annat krönt mått, svepask, besman med mera.

Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador/slitage.

Antal besök: 1 393