MATGRUPP, 5 delar, "Fusion", IKEA, 2000-tal.

3290129. MATGRUPP, 5 delar, "Fusion", IKEA, 2000-tal.

Bord och 4 stolar. Bordets mått ca 84x84 cm. Höjd ca 76 cm.

Bruksslitage. Repor. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 515